NIEUSTANNY ROZWÓJ

O FIRMIE


Dynamiczny rozwój, połączony z szerokim zainteresowaniem naszymi usługami, doprowadził do specjalizacji w projektowaniu, wytwarzaniu i montażu konstrukcji stalowych.

Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowana kadra pracownicza oraz kapitał niezbędny do prowadzenia inwestycji to główne zalety naszej firmy. Jesteśmy otwarci na nowe technologie, nieustannie modernizujemy sprzęt i doszkalamy załogę, aby spełniać najwyższe wymagania stawiane przez inwestorów.


LUPRO TO GWARANCJA TWOJEGO SUKCESU

ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ


Jednym z głównych atutów firmy jest kapitał ludzki – kadra pracownicza, inżynierska i menadżerska to zespół potrafiący prowadzić elastyczna współpracę z inwestorem, dostawcami i podwykonawcami. Szukasz solidnego wykonawcy dla swojego projektu? Skontaktuj się z nami.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WIZJA I MISJA

NASZYM CELEM JEST SYSTEMATYCZNY ROZWÓJ ORAZ UMOCNIENIE POZYCJI NA RYNKU


Lata pracy w branży konstrukcji stalowych oraz bogaty bagaż własnych doświadczeń pozwala nam z powodzeniem realizować nawet najbardziej wymagające zadania inwestycyjne na terenie całej Polski. Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych prac terminowość i rzetelność.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?


Zajmujemy się produkcją elementów i kompletnych konstrukcji o zastosowaniu w przemyśle oraz budownictwie. Stal oraz aluminium nie mają przed nami tajemnic, ponadto jesteśmy w stanie w krótkim czasie wdrożyć nowy projekt w produkcję. Produkujemy głównie na rynek krajowy oraz zagraniczny. Stale poszerzamy park maszynowy i zakres naszej oferty.


NASZA OFERTA